Pemenang Tahun
Lalu

Ms Norashikin binti Zainull Abdin's photo

Ms Norashikin binti Zainull Abdin

Dari SK Minden Height
Dicalonkan oleh Mohamad Faiz bin Mohamad Shakri
Mr Mohamad Kamel Hafiz Bin Salim's photo

Mr Mohamad Kamel Hafiz Bin Salim

Dari SK Tanah Liat
Dicalonkan oleh Muhammad Afif Fikri Bin Adam
Mr Leoforster Ruben anak Upom's photo

Mr Leoforster Ruben anak Upom

Dari SK Ba Kelalan
Dicalonkan oleh Bulan Binti Dawat
Mr Darrel Wong Lee Sze's photo

Mr Darrel Wong Lee Sze

Dari SK Limpaki
Dicalonkan oleh Polynica binti Pariseh
Mrs Nurlisa binti Kamba's photo

Mrs Nurlisa binti Kamba

Dari SK Padang Berampah
Dicalonkan oleh Claryssa Roberta Geduquio
Mr Alvin Chan Seng Chai's photo

Mr Alvin Chan Seng Chai

Dari SMK Nabawan, Sabah
Dicalonkan oleh Julius Muris
Ms Shee Yuen Ling's photo

Ms Shee Yuen Ling

Dari SJKC Man Ming
Dicalonkan oleh Yeap Tsen Roe
Mdm Nor Sahida bt Napiah's photo

Mdm Nor Sahida bt Napiah

Dari SMK Tengku Abdullah
Dicalonkan oleh Noor Atilia bt Ifdal
Ms Isolde Hon Peisha's photo

Ms Isolde Hon Peisha

Dari SMK Sulaiman Bentong
Dicalonkan oleh Ronan Danial Bin Mohd Hafiz Chai
Ms Wong Fong Neong's photo

Ms Wong Fong Neong

Dari SM Pendidikan Khas Vokasional Shah Alam
Dicalonkan oleh Monisha Divantini a/p Gunsegaran
Ms Selvamary a/p Lourdesamy's photo

Ms Selvamary a/p Lourdesamy

Dari SMK USJ 12
Dicalonkan oleh Jessica Menisha Gomez
Mr Hairul Azuan Bin Ahdan's photo

Mr Hairul Azuan Bin Ahdan

Dari SK Felda Ulu Penggeli
Dicalonkan oleh Siti Helmi Binti S.Hamid
Mr Abdul Muiz bin Hussin's photo

Mr Abdul Muiz bin Hussin

Dari SK Kompleks Sultan Abu Bakar
Dicalonkan oleh Mohd Zulkafli bin Mohamed
Mr Fathil Khair bin Muhammad's photo

Mr Fathil Khair bin Muhammad

Dari SMK Pendidikan Khas Setapak
Dicalonkan oleh Fatin Azwani binti Abu Zarin
Mr Mohd Khairul Fazlee bin Husain's photo

Mr Mohd Khairul Fazlee bin Husain

Dari SMK La Salle Sentul
Dicalonkan oleh Megat Muhammad Daniel bin Syahriman Effende
Mrs Rosnah binti Abd Rahman's photo

Mrs Rosnah binti Abd Rahman

Dari SMK Teja Putra
Dicalonkan oleh Muhammad Shahril Yuzaimie bin Mohd Nazri
Ms Siti Norziah binti Harun's photo

Ms Siti Norziah binti Harun

Dari SMK Lembah Bidong
Dicalonkan oleh Mohd Yusrafizam bin Mohd Yusop
Mr Yahya bin Ahmad Puteh's photo

Mr Yahya bin Ahmad Puteh

Dari SMK Rancha-Rancha
Dicalonkan oleh Ukail Syamil Najmuddin bin Mohammaddee
Mr Kamarulzamri bin Bakar's photo

Mr Kamarulzamri bin Bakar

Dari SMS Tuanku Jaafar
Dicalonkan oleh Aiman Afiq bin Suradi
Mr Muhd Shahlyme Bin Abd Wahid's photo

Mr Muhd Shahlyme Bin Abd Wahid

Dari SK Tunku Laksamana Nasir
Dicalonkan oleh Zuria Morni Binti Ahmad
Mrs Ilavarasi d/o Kalimuthu's photo

Mrs Ilavarasi d/o Kalimuthu

Dari SMK Kuala Ketil
Dicalonkan oleh Urumila a/p Muniappan
Mr Khairil Azmir Bin Ahmad's photo

Mr Khairil Azmir Bin Ahmad

Dari SMKA (P) Alawiyahh
Dicalonkan oleh Nur Haziqah Nadiah Binti Idris
Ms Dayang Nur Khaleda Afni's photo

Ms Dayang Nur Khaleda Afni

Dari Sekolah Sultan Alam Shah, Putrajaya
Dicalonkan oleh Muhammad Hakim bin Irmie Yuhazni
Mr Abd Hakim Ikram bin Zakaria's photo

Mr Abd Hakim Ikram bin Zakaria

Dari SMS Tengku Muhammad Faris Petra
Dicalonkan oleh Nur Annisa binti Razali
Mrs Sharinoor binti Shaffie's photo

Mrs Sharinoor binti Shaffie

Dari SMK Tun Haji Abdul Malek
Dicalonkan oleh Sankavi a/p Muthaiah